کسب عنوان مقام قهرمانی مسابقات شنای کشوری المپیاد دانشجویان علمی_کاربردی

 

نفرات برتر ماده های شنای چهارمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی استخر دانشگاه بوعلی شهر همدان مشخص شدند.
در 100 متر آزاد این رقابت ها بابک فیض الهی از آذربایجان غربی قهرمان شد و یونس سبزپوش از تهران دوم شد و جمال جنانی از همدان بر سکوی سوم ایستاد.
در ماده 100 متر کرال پشت نیز رضا یزدی از خراسان رضوی عنوان قهرمانی را کسب کرد، پیمان مربی از یزد در جایگاه دوم  قرار گرفت و رضا فرجی از خراسان رضوی سوم شد.
همچنین در ماده 200 متر قورباغه پویا صمدی از تهران در جایگاه نخست ایستاد، حسن میردار از گلستان دوم شد و مهدی باقری از همدان عنوان سوم را کسب کرد.
در ماده 200 متر آزاد سعید سعیدی از البرز، میثم محمدی از مرکزی و علی خیری از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ماده 50 متر کرال پشت پیمان مربی از یزد قهرمان شد، سیدمحمد علویه از یزد مقام دوم را کسب کرد و صابر توکلی از همدان سوم شد.
در ماده 50 متر قورباغه حسین میردار از گلستان قهرمان شد، علی معین از بوشهر دوم شد و میثم بختیاری کیا از خوزستان در جایگاه سوم ایستاد
در 100 متر مختلط انفرادی نیز رضا یزدی از خراسان رضوی مقام نخست را کسب کرد، سعیدی سعیدی از البرز دوم شد و علی محمودی خلخالی از تهران سوم شد.
در 50 متر آزاد سیدمحمد علویه از یزد، علی معین از بوشهر و علیرضا اکبری از چهار محال و بختیاری به ترتیب اول تا سوم شدند.
در 100 متر قورباغه رضا یزدی از خراسان رضوی قهرمان شد، صابر توکلی از همدان عنوان دوم را کسب کرد و  علی معین از بوشهر سوم شد.
در ماده 50 متر پروانه سعید سعیدی از البرز ، علی خیری از تهران و میثم محمدی از مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ماده چهار در 50 متر مختلط تیمی نتیم های تهران، خراسان رضوی و یزد به ترتیب اول و سوم شدند.
همچنین در ماده چهار در 100 متر آزاد تیمی تهران اول شد، خراسان رضوی دوم و فارس در جای سوم ایستاد.
در ماده چهار در 50 متر آزاد تیمی نیز خراسان رضوی مقام قهرمانی را کسب کرد، یزد دوم شد و همدان بر سکوی سوم قرار گرفت.
چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علمی کاربردی کشور  در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو ومیدانی، تکواندو، ، شطرنج و کاراته با شرکت 804 ورزشکار در قالب 31 استان کشور تا امروزچهارشنبه  ادامه دارد.

 

[روابط عمومی - سهیل دوست]

آخرین خبرها

آرشیو